Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Altın Burada

7 ay önce   Firmalar   İstanbul   113 Ziyaret Referans: Volej2RejNm

Kuyumculuk sektöründe hizmet veren Altın Burada’nın temelleri 1987 yılında atılmıştır. Sevgi Teknoloji Anonim Şirketi bünyesinde yer alan firma, ailenin ikinci kuşak temsilcileri tarafından yönetilmektedir. Kuyumculuk alanındaki köklü deneyimleriyle Altın Burada, müşterilerine en şık ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Altın ve gümüş gibi değerli metallerin özenle işlendiği mücevherat çeşitliliğiyle geniş kitleleri etkilemektedir.

Kurulduğu günden bu yana Altın Burada, müşterilerine güven ve dürüstlük ilkeleriyle hizmet vermektedir. Nitekim bu ilkeler sayesinde sadık bir müşteri kitlesi elde etmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla kişiye özel hizmetler sunması bu başarının en önemli nedenlerinden biridir. İsteğe özel ürettiği fantazi altın yüzük modelleri çeşitli ihtiyaçları karşılamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı takı çeşitleriyle her geçen gün daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

Altın Burada’nın ürün çeşitleri arasında örneğin alyans, bileklik, kolye, kelepçe gibi farklı pek çok ürün yer almakta. Takı tercihini pırlantadan yana kullananlar için pırlanta küpe ve tektaş pırlanta yüzük çeşitliliği de oldukça fazladır. Ayrıca gümüş kategorisinde zincir, tesbih, kolye ve aksesuar çeşitleri öne çıkmaktadır. Dahası yalnızca takı severlere değil, aynı zamanda yatırımcılara da hitap etmektedir. Ziynet altınlar ve gramlık gümüşler yatırım amaçlı ürünleri arasında sadece iki tanesidir. Yatırım veya kullanım amaçlı altın, pırlanta, gümüş ve diğer birçok ürünüyle farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunması gördüğü ilgiyi artırmaktadır.

Firma perakende mağazasının yanı sıra online satış platformu altinburada.com üzerinden de hizmet vermektedir. Böylelikle değerli takıları kolay erişilebilir kılmaktadır. Bu özel parçalara sahip olmak isteyen takı severlere ürünlerini titizlikle ulaştırmaktadır. Özgün tasarımları ve kaliteli altın takılarıyla sektörde farkını ortaya koymaktadır. Altın Burada’nın özel gün koleksiyonlarından üçlü takımlara, saatlerden çocuk küpelerine kadar geniş ürün çeşitliliğiyle henüz tanışmadıysanız bir an önce tanışabilirsiniz. Her anınıza ışıltı katacak bu ürünlere ve daha fazlasına ulaşmak için altinburada.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.