Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

GKN Store

8 ay önce   Firmalar   Ankara   103 Ziyaret Referans: KGRb4x1bBLZ

Konum: Ankara


GKN Store Temizlik Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti., 2013 yılında Ankara'da faaliyete başlamıştır. Temizlik makineleri, çöp kovaları, sıfır atık kutuları, otel ekipmanları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sektörde özellikle sıfır atık kutuları ve geri dönüşüm çöp kovalarındaki kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğiyle tanınmaktadır. Üstelik deneyimli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışıyla sektördeki konumunu her geçen gün ileriye taşımaktadır.

Online satış sitesi gknstore.com adresi üzerinden faaliyet gösteren GKN Store, temizlik işleri ve atık yönetimi alanında sektörün en önemli oyuncularından biridir. Nitekim işletmelerin hijyen ihtiyaçlarını karşılayan bu çözümleri kurumsal pazarda ilgiyle karşılanmaktadır. Geri dönüşüm çöp kutuları ve dış mekan çöp kovaları çevrenin korunmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca sıfır atık panoları, çöp poşetleri, metal atık konteynerleri gibi ürünleriyle de sektörde öne çıkmaktadır.

2013 yılından bu yana GKN Store, temizlik ve hijyen ekipmanları konusunda pek çok başarıya imza atmıştır. Aynı zamanda da bayi ve toptancı ağını genişleterek ürünlerini daha fazla satış noktasına ulaştırmıştır. Kaliteli, uygun fiyatlı ve fonksiyonel ürünleriyle müşteri memnuniyetini sürekli artırmıştır. Bu anlayış doğrultusunda ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Ürün ve hizmet kalitesindeki artışla birlikte temizlik sektöründeki yükselişini sürdürmektedir.

Online satış sitesi gknstore.com adresinde temizlik ve hijyen ekipmanları kategorisinde pek çok ürün mevcut. Üstelik bu ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. GKN Store, müşteri güveni ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta. Ve birçok ürün grubunda uzmanlığıyla adından sıkça söz ettirmekte. Nitekim otellerin sıkça ihtiyaç duyduğu kat ve servis arabaları, valiz taşıma arabaları gibi ürünlerde GKN Store’un geniş ürün yelpazesiyle henüz tanışmadıysanız web sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz.