Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

KidsPartim

7 ay önce   Firmalar   Bursa   169 Ziyaret Referans: O5xe73je7rJ

Konum: Bursa


Parti ve kutlama malzemeleri tedarikçisi KidsPartim, 2013 yılında Bursa’da faaliyete başladı. Parti malzemeleri ve doğum günü süslerinde geniş ürün çeşitliliğiyle kısa sürede sektörde öne çıkmayı başardı. Perakende satışın yanı sıra online satış yoluyla daha geniş kitlelere ulaştı. Aradan geçen süreçte KidsPartim, sektörün en önemli tedarikçilerinden biri haline geldi.

Konseptli doğum günlerinin ve parti organizasyonlarının vazgeçilmezi olan firma, parti malzemelerine uygun fiyat avantajıyla sahip olma imkanı sağlıyor. Çocuklar veya yetişkinler için hazırlayacağınız organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz tüm parti süslerini KidsPartim’de bulabilirsiniz. Örneğin 1 yaş doğum günü konseptinde kullanabileceğiniz şeffaf balonlar bunlardan sadece biri. Doğum günü süsleri ve baskılı peçeteler ile diğer malzemelerle de kutlamanıza renk katabilirsiniz. Her renkte ve desende süslemelere, dekoratif bannerlara, tavan süslemelerine ve harfli balonlara KidsPartim aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Parti malzemeleri tedarikçisi KidsPartim, kutlama süsleri konusunda zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkmakta. Balonlar, masa süslemeleri, renkli karton tabaklar bunlardan sadece birkaçı. Her konsepte uygun balonları parti ve kutlama temasını öne çıkarmakta. Makaron veya krom balon çeşitleri de organizasyonlara farklı bir renk katmakta. Özellikle balonların helyum gazı ile şişirilip uçan balon olarak kullanılması, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte. Bu ürünleri tekli satın alabileceğiniz gibi set şeklinde de temin edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renklerde zincir balon veya pastel balonları kidspartim.com adresinden uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz.

KidsPartim, kutlama malzemelerindeki ürün çeşitliliğinin yanı sıra özel tasarım peçete çeşitleriyle de adından söz ettirmekte. Özel günler için tasarladığı peçeteleri kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Milli ve dini bayramlardan nişan ve nikaha kadar özel günler için birçok peçete çeşidini KidsPartim’de bulabilirsiniz. Organizasyonlarınızı renklendirecek yüzlerce çeşit ürüne hızlı ve kolay şekilde sahip olmak için kidspartim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.