Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Aksesuarix

7 ay önce   Firmalar   İzmir   105 Ziyaret Referans: VWPe9rxaLyw

Konum: İzmir


2011 yılında İzmir’de faaliyete başlayan Aksesuarix, giyim sektörünün önde gelen markalarından biridir. Sokak stiline ilgi duyanların yakından tanıdığı Aksesuarix’in marka serüveni küçük bir moda ve aksesuar reyonuyla başlamıştır. Bu mütevazi başlangıcın ardında yatan tutku ve özveri, markayı günümüzde Türkiye'nin önde gelen online giyim markalarından biri haline getirmiştir.

Aksesuarix'in başarısının temelinde, sadece giyim ve aksesuar satışı yapmakla kalmayıp aynı zamanda da bir yaşam tarzını benimsemesi yatmaktadır. Sokak modasının nabzını tutan Aksesuarix, zaman içinde büyüyerek ürün yelpazesini genişletmiştir. Özellikle drill, goat, hip hop gibi çeşitli giyim tarzlarına hitap eden geniş bir koleksiyona sahiptir. Ürünleri en çok gençler arasında ilgi görmektedir. Sokak modasında ürün yelpazesinin genişliği, farklı giyim tarzlarını benimseyen müşterileri aynı adreste buluşturmaktadır.

Aksesuarix'in öne çıkan ürünleri arasında sweatshirt ve hoodie, kolej ceket, kargo pantolon gibi ürünler vardır. Üstelik sokak modasının bu vazgeçilmez parçalarını uygun fiyat avantajıyla satışa sunmaktadır. Ürünlerinde stil özelliklerini kaliteyle buluşturması giyim sektöründe elde ettiği konumu güçlendirmektedir. Dahası ürünleri ayrı ayrı sipariş verebileceğiniz gibi hazır kombin seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Aksesuarix’te ürün çeşitliliğinin yanı sıra müşteri memnuniyeti de en önemli ilkelerden biridir. Sürekli güncellenen koleksiyonlarıyla Aksesuarix, müşterilerine her sezon yeni ve heyecan verici seçenekler sunmaktadır.

Sokak stiline ilgi duyuyorsanız online satış sitesi aksesuarix.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sokak modasını geniş kitlelerle buluşturan Aksesuarix, kendi tarzını oluşturmak isteyenlere geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Üstelik kıyafet seçeneklerinin yanı sıra takı ve aksesuar çeşitlerinde de geniş bir koleksiyona sahip. Örneğin bileklikler, zincir kolyeler ve daha fazlası için aksesuarix.com fırsatlarından yararlanabilirsiniz.