Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yalın Grup

7 ay önce   Firmalar   İstanbul   109 Ziyaret Referans: Wjneg5YbwZ1

Yalın Grup, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ambalaj ve paketleme malzemeleri tedarikinde öncü kuruluşlardan biridir. Karton kutu, oluklu mukavva, koli bandı gibi çeşitli ambalaj sarf malzemeleri tedarikinde kurumsal pazarda önemli bir güce sahiptir. Marmara Bölgesi’ndeki sanayi tesisleri ve işletmelere ambalaj ürünleri tedariki yapmaktadır. Bu sayede bölgede üretim ve satış faaliyetlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesine katkı sağlamaktadır.

Sanayi tesislerinin yoğun olduğu bölgelerde ambalaj sarf malzemelerine talep yüksektir. Özellikle karton kutular ve koli bantları nakliye süreçlerinde paketleme ihtiyaçlarını karşılayan en önemli sarf malzemeleridir. Oluklu mukavva ve karton köşebent gibi ürünler de nakliye süreçlerinde kayıp riskini azaltır. Karton köşebentler, ürünleri darbe ve aşınmalara karşı korur. Diğer taraftan petek paneller ise ürünlerin yapı bütünlüğünün bozulmasını engeller. Streç film çeşitleri ise ürünlerin kayma riskini en alt düzeye indirir. Tüm bu ürün çeşitlerinde Yalın Grup, Marmara Bölgesi’nin en önemli tedarikçilerinden biridir.

Doğaya ve insana saygılı, sürdürülebilir bir yaklaşım benimseyen Yalın Grup, bu yaklaşım doğrultusunda bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanmaktadır. Nitekim kuruluşundan günümüze toplam 49 bayi ve 7 üretici partneriyle büyümesini kesintisiz şekilde sürdürmektedir. Üstelik ambalaj ve paketleme ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Sektörde özellikle kağıt ve plastik ambalaj sarf malzemeleri çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir.

Kuruluşundan günümüze Yalın Grup, müşteri odaklı yaklaşımını başarıyla sürdürmektedir. Sarf malzemesi tedarikinin her aşamasında müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektedir. Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle kurumsal pazarda büyümesini her geçen gün artırmaktadır. Siz de işletmenizin ambalaj malzemesi ihtiyaçları için Yalın Grup kalitesini mutlaka deneyimlemelisiniz. Kargo ve nakliye işleriniz için gerekli sarf malzemelerini uygun fiyatlarla sipariş vermek için yalingrup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.