Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Europanel Covering

8 ay önce   Firmalar   İstanbul   206 Ziyaret Referans: joQeZ6JepZV

Europanel Covering, dekoratif duvar panelleri alanının önde gelen oyuncularından biridir. Her zevke uygun kaplama panelleriyle mekanlara estetik dokunuşlar katmaktadır. Taş, tuğla, beton, karo ve ahşap görünümlü kaplama panelleri estetik ile konforu bir araya getirmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanışlı bu ürünler mekanın değerini artırmaktadır. Dekorasyonda kullanışlı ve dayanıklı çözümler sunarak mekanları daha işlevsel hale getirmektedir.

Europanel Covering, panel duvar ve tavan kaplama çeşitlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Nitekim uzun yıllara dayanan deneyimlerinin arkasında üretim teknolojilerini sürekli geliştirmesi vardır. Bu deneyimler sayesinde duvar kaplama panellerinde kalite standartlarını yükseltmektedir. Örneğin taş duvar kaplama panelleri doğal taşın güzelliğini yansıtırken yüzeyde direnci artırır. Tuğla duvar kaplama panelleri ortamda sıcak bir atmosfer yaratır. Ayrıca Beton duvar panelleri modern dekorasyon stili için, karo duvar kaplama panelleri ise geleneksel stil için uygun seçenekler sunar.

Dayanıklı panellerin adresi olan Europanel Covering ürünleri yerli pazarlarda olduğu gibi yurt dışı pazarlarda da önemli bir konumda. Estetiği kalite ve konforla birleştiren duvar paneli çözümleri pek çok sektörde ilgi görüyor. Ev veya ofis dekorasyonunuzu ya da dış cephe kaplamalarınızı yenilemek isterseniz, Europanel Covering ürünleriyle mutlaka tanışmalısınız. Sadelik ve fonksiyonelliği bir araya getiren bu ürünleri uzun yıllar ilk günkü kalitesiyle kullanmanız mümkün. Üstelik fiyat bakımından da avantajlı. Online alışveriş sitesi europanelcovering.com sitesinde tarzınıza ve bütçenize en uygun ürünleri bulabilirsiniz.