Gizlilik Politikaları


Gizlilik Şartları

Bu gizlilik politikası, https://www.firmadio.com/ web site için geçerlidir.

Gizliliğiniz, sizinle olan iş ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, güvenli bir web site ortamı sağlama, işimizin yalnızca bir parçasıdır. Hizmetin tamamında geçerli olmak üzere siteyi kullanırken verilen bilgiler, kesinlikle gizli kalacaktır. Blog veya forum da yapılan katkı, herkesin görüşüne açıktır. Bu yüzden, lütfen başkası ile olan ilişkiler de, kişisel hiç bir bilgi yayınlamayın. Web site de, yazı yayınlama yetkisi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu eylem esnasında oluşacak sorun için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

Kişisel bilgiler, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz ve kesinlikle pazarlanmaz. 

Hangi Bilgiler Toplanır?

Web siteyi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınızdan ve web sitemize nasıl eriştiğiniz hakkında, teknik bilgiler topluyoruz. Bu bilgileri, bilgisayarınızın İnternet Protokolü (IP) adresi, bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi, tarayıcı (örn. Chrome, Bilgisayarınızın kullandığı Firefox, Internet Explorer veya diğer), İnternet servis sağlayıcınızın (ISS) adı, geldiğiniz web site tek düzen Kaynak Konum Belirleyicisi; (URL) ve daha sonra gideceğiniz URL ve aşağıdaki gibi belirli işletim metrikleri web siteyi kaç kez kullandığınızdır.

Bu genel bilgiler, web sitemizin nasıl görüntülendiği ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Site ile ilgili bu genel bilgileri, iş ortakları veya kamuoyu ile paylaşabiliriz. Örneğin, siteyi ziyaret eden günlük tekil ziyaretçi sayısı bilgilerini potansiyel kurumsal ortaklarla paylaşabilir veya reklam amaçlı kullanabiliriz. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizi içermez.

Web sitemizin, diğer sitelerine bağlantı veya afiş yerleştirdiğimizde, bu tür içerik veya uygulama veya bu sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi lütfen unutmayın. Yönetilen site firmadio dışındaki herhangi bir web sitesinin, gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için onay vermiyor ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tanımlanabilir bilgiler bize aktarılırken, korumak için gereken mevcut ve en yüksek güvenlik standardını kullanıyoruz. Sunucularımızda saklanan tüm veriler, yetkisiz kullanım veya faaliyetler için güvenli bir güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslar tarafından kaybolmaya, kötüye kullanıma veya değiştirilmeye karşı korumak için her türlü çaba göstersek kötü niyetli kişilerin güvenlik sistemini engellemenin bir yolunu bulma veya İnternet aktarımlarının her zaman bir risk olduğunu bilmelisiniz.

Gizlilik politikasının bölümleri herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden değiştirme, ekleme veya çıkarma hakkı saklıdır. Bu değişiklikler, web site de herkese açık olarak yayınlanacaktır. Web siteyi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu şartlara ilişkin devam eden sözleşmenizi teşkil eder. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.