Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Fozy

5 ay önce   Firmalar   Bursa   69 Ziyaret Referans: Volej25ejNm

Konum: Bursa


Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim, 2021 yılında Bursa'da faaliyete başlayan bir çocuk giyim firmasıdır. Misyonu, çocuk giyim sektörünün öncü markalarının tasarımlarını toptancılarla buluşturmaktır. Firma kaliteye, güvenilir ticarete ve makul fiyat politikasına büyük önem vermektedir. Aynı zamanda da yurt dışına satış gerçekleştirmektedir. Başta Arap ve Balkan ülkeleri olmak üzere Rusya ve Türk Cumhuriyetleri gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Toptan çocuk giyim alanında faaliyetlerine yeni başlamış olmasına rağmen Fozy, hızla sektörde tanınan bir konuma gelmiştir. Şirketin başarısında müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yüksek kalite standartları etkilidir. Fozy Toptan’ın iş ortakları arasında Gocoland, Leylek, Concept, Bombili, Sani, Cocosiss, Miniworld, Porland gibi birçok önde gelen marka bulunmaktadır.

Fozy Toptan'ın online platformu fozy.com.tr, çocuklar ve bebekler için geniş bir giyim yelpazesi sunmaktadır. Fozy'nin zengin ürün çeşitliliği sayesinde her zevke hitap eden bir model bulmak mümkün. Örneğin erkek çocuk takımları, yenidoğan kıyafetleri, kız bebek hastane çıkış setleri, bebek kıyafet takımları gibi ürünlerin yanı sıra erkek çocuk düğün elbiseleri ve günlük çocuk kıyafetleri, kız çocuk özel gün elbiseleri de Fozy'de bulabileceğiniz ürünler arasında.

Fozy Toptan, tanınmış markaların yanı sıra kendi ürünlerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Ürün çeşitliliği ise oldukça geniştir. Örneğin likralı badiler, pamuk çocuk atletleri, penye kısa şortlar firmanın kendi ürettiği çocuk kıyafetlerindendir. Bu ürünlerin renk seçenekleri ve geniş beden aralığı her çocuğun beğenisini kazanmasını sağlamaktadır. Bu ürünleri ayrıca unisex seçenekleriyle de değerlendirebilirsiniz.