Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

MyLamp

8 ay önce   Firmalar   Muğla   118 Ziyaret Referans: mxkazpYdJ0P

Konum: Muğla


Aydınlatma dünyasının köklü markalarından MyLamp, 1965 yılında İstanbul'da Muhittin Sezgin tarafından kurulmuştur. Aradan geçen süreçte Türkiye'nin önde gelen aydınlatma markalarından biri haline gelmiştir. Marmara Bölgesi'nde başlayan aydınlatma serüveni, öncü ve yenilikçi ürünleriyle tüm Anadolu'ya yayılmıştır. Özellikle dekoratif aydınlatma ürünleri ve rattan setlerde MyLamp, Türkiye'nin en saygın markalarından biri olarak anılmaktadır.

MyLamp ürünleri güvenilirlik, estetik ve yüksek performansı bir araya getirmektedir. Bu sayede aydınlatma ve dekorasyon ihtiyaçlarına çok şık ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Alanındaki teknolojik yenilikleri yakından takip eden MyLamp, bu teknolojileri en etkin şekilde kullanmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmaktadır. Bohem tarzı mobilyalar, rattan aynalar, dekoratif duvar tabakları ve daha pek çok ürün grubunda sektördeki kalite standartlarını yükseltmektedir.

1990'lı yıllarda MyLamp, Ege Bölgesi'nde yeni bir yapılanma oluşturarak üretim ve hizmet ağını genişletmiştir. Şu anda Muğla Fethiye'deki 700 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ve 30'dan fazla teknik uzman ile deneyimli personelle hizmet vermektedir. Kendine ait patentli ürünleri ve yaratıcı tasarımları pek çok sektörde ilgi görmektedir. Üstelik dekorasyon alanında yeni trendlere ilham kaynağı olmaktadır.

MyLamp'ın en önemli özelliklerinden biri de müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler sunmasıdır. Bu özelliği yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ilgi görmesini sağlamaktadır. Ürünlerini yurt dışı pazarlarda da satışa sunan MyLamp, yenilikçi ve kullanışlı tasarım anlayışıyla dekorasyon ve aydınlatma ürünlerinde liderliğini güçlendirmektedir. MyLamp ürünleriyle henüz tanışmadıysanız online satış sitesi mylamp.com.tr adresini ziyaret ederek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.