Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Alternatif Kitap

9 ay önce   Firmalar   İstanbul   123 Ziyaret Referans: gl9av2maG1v

Alternatif Kitap, Türkiye'de ucuz kitap denildiğinde akla gelen ilk satış kanallarından biridir. Teknolojiyi yakından takip eden ve kullanıcı deneyimini sürekli iyileştiren bu platform, 200 binden fazla kitabı ucuz fiyatlarla sunmaktadır. Nitekim başta hazırlık kitapları olmak üzere edebiyat, sağlık, ekonomi, tarih, çocuk kitapları ve daha birçok kategoride binlerce kitaba ev sahipliği yapmaktadır.

Alternatif Kitap'ı diğer satış kanallarından ayıran en önemli özelliklerden biri şudur. Alanında uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Platformun basit ve kullanıcı dostu arayüzü, kitap aramalarını ve sipariş vermeyi kolaylaştırmakta. Filtre seçenekleri sayesinde istediğiniz kitaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Nitekim sipariş oluşturmak, ödeme yapmak, kargo bilgilerini girmek gibi işlemler hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleşmekte. Böylece kitapseverler, zamanlarını gereksiz detaylara harcamak zorunda kalmıyor. İstedikleri kitapları kolayca sipariş veriyorlar. Ve bu kitaplar hızlıca kargoya teslim edilerek adreslerine ulaşıyor.

Alternatif Kitap'ın temel ilkesi, alışverişi sadece maddi nesnelerin değiştirilmesi olarak görmemektir. Maddiyat kavramını ortadan kaldırarak alışveriş deneyimini üç temel değerle zenginleştirmektedir. Bunlar samimiyet, dürüstlük ve güven şeklindedir. Nitekim samimiyet, müşteri ile bağını güçlendirir. Diğer taraftan dürüstlük, işlerin temel taşıdır. Aynı zamanda da doğru ve güvenilir bilgiler sunmayı ifade eder. Güven ise müşterilerin firmaya olan inanç ve sadakatini artırır.

Alternatif Kitap, kitapları sadece metinler olarak değil, hayata açılan alternatif bir pencere olarak görmektedir. Aynı zamanda da müşteri memnuniyetini en değerli ödül olarak kabul etmektedir. Müşteri beklentilerini anlamak, isteklerini karşılamak ve kitapla bağlarını güçlendirmek için çaba göstermektedir. İnternet üzerinden hızlı ve kolay bir kitap alışverişi yapmak isteyen herkes, Alternatif Kitap'ın sunduğu fırsatlardan yararlanabilir.