Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Mihri Aşk Gelinlik

1 ay önce   Firmalar   Adıyaman   38 Ziyaret Referans: 7N1aMj3bWmp

Mihr-i Aşk, fark yaratan haute couture tasarımlarla güçlü bir marka haline gelmiş; dünyanın önde gelen moda tasarımcılarının bulunduğu organizasyonlarda markamızı temsil etmiştir. “Yılın En Trend Gelinlikçisi” ve “Yılın En İyi Türban Tasarımcısı” gibi birçok ödülün sahibi olan Mihr-i Aşk sektörün öncü ve yenilikçi gelinlik markasıdır.

Hikayemiz:

2000 yılında Adıyaman Kahta’daki salonunda özel türban tasarımları üreterek yola çıkan Rabia Yakut; 2013 yılında salonu ve saç-türban tasarım ve gelinlik salonunu İstanbul’a taşımıştır. Tek bir merkezde gelinlik salonu ve saç-türban tasarımlarını aynı adreste ilk defa buluşturan Rabia Yakut bu anlamda bir ilktir. Kısa zamanda tanınan markanın ürünleri ve tasarımları Türkiye’nin birçok ilinden tarafımızdan gerek saç-türban modelleri gerek gelinlik modelleri özel olarak istenilmekte ve bu ihtiyaçların tamamına tek başına cevap verilememektedir. Yurt içinde Bayi açarak Mihr-i Aşk ailesini büyütme planları içerisinde, diğer illerdeki müşterilerimize ulaşmayı kolaylaştırmak için Mihr-i Aşk markası adı altında franchise verme yoluna gidilmiştir.

Amacımız

Mihr-i Aşk Gelinlik modellerini ve Saç-Türban tasarımlarını ulaşılabilir fiyatlar ile sunmak, hayatlarının bu özel ve önemli gününde %100 memnun, mutlu gelin uğurlamaktır. Hedefimiz: Mihr-i Aşk markasını bayiler açarak Türkiye’ye yaymak, üzere İstanbul ve Adıyaman ile atılmış olan adımları yaygınlaştırarak yurt içinde büyümektir.

Hizmetlerimiz

Her tarza ve vücut tipine uygun, güncel trendleri yansıtan, özgün koleksiyonlarımızda, güçlü ve estetik bir duruşa sahip olmak isteyen gelin adayları için; gösterişli ve kabarık gelinliklerin yanında sade gelinlikler ve zarif dokunuşlarla modern hava katılan düz kesim modeller de yer almaktadır. Yalnızca gelinlik değil, düğün öncesi söz, nişan, kına gecesi gibi davetler için nişanlık, bindallı, kaftan ve abiye kıyafetler de tasarlıyoruz. Bunun yanında gelin adaylarımızın Saç-Türban Tasarımlarını yine kendi mağazamızda gerçekleştiriyoruz. Sürekli yenilenen trend tasarımlarla size özel Mihr-i Aşk tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bayilik / Franchise Modeli: Bayilik verilecek mağazanın inşaat ve tasarımı “Mihr-i Aşk Gelinlik Mağaza Kurumsal Kimlik ve Görsel Konsepti” ne uygun olacaktır. İnşaat, Bayi tarafından gerçekleştirilir. Saç- Türban tasarım eğitimleri, Profesyonel Makeup eğitimleri bayilere özel olarak verilecektir. Eğitimler Mihr-i Aşk merkezlerinde yapılacaktır. Ayrıca ,yer seçiminden, mağaza tasarıma, pazarlama ve tanıtıma kadar her türlü destek düzenli ve sürekli şekilde Şirket tarafından Bayiye verilecektir. Mevcut gelinlik mağazaları ve modaevleri sahipleri bayilik alıp çalışmalarını Mihr-i Aşk markasıyla sürdürebilir. İlk defa firma kuracak girişimcilerde bayilik alıp Mihr-i Aşk markasıyla bir adım önde gelinlik mağazası, Saç-Türban tasarım merkezine sahip olabilirler. MİHRİ AŞK BAYİSİ OLMANIN AVANTAJLARI •Mihr-i Aşk bünyesinde bulunmanın ayrıcalıklarından faydalanmak •Türkiye geneli yaygın, bilinen, güven veren bir markanın bir parçası ve bölgede sahibi olmak •Mihri Aşk uzmanlığı ile reklam ve pazarlama deneyimini yanınıza alarak, işinizi ve geliriniz arttırmak. •Sektörde farklı alanlardaki profesyoneller ile işbirliği içinde olabilmek •Rekabet gücünüzü yükseltmek ve rakiplerinizden önde olmak. •Ortak hareket edilerek karşılaşılacak risk ve işletmecilik sorunları minimize edebilmek. •Teknolojik ve mesleki iş gelişiminden faydalanmak (AR-GE) •Zengin insan ilişkileri (Mihri Aşk ailesinin büyüklüğü)

https://www.mihriask.com.tr/