Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çelebioğulları

9 ay önce   Firmalar   Gaziantep   192 Ziyaret Referans: 7LDdwpRe1YK

1984 yılında Gaziantep'te kurulan Çelebioğulları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., o günden bu yana baklava ustalığını günümüze taşıyor. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın dört bir yanında da Antep baklava tutkunlarına hizmet veriyor.

1984 yılında Gaziantep'te baklavacılık işine giren Çiftçi Kardeşler, bilgi ve becerilerini gelecekte bir markaya dönüştürmek için adım attılar. 1993 yılında şirketleştiler ve 1998 yılında Çelebioğulları markasını tescil ettirdiler. Böylelikle ulusal ve uluslararası alanda büyümek için önemli bir adım atmış oldular.

Çelebioğulları, baklavanın geleneksel lezzetini modern bir tatla birleştirirken, tarihi atmosferini yansıtan taş fırınlarda mahir ustalar tarafından üretilen baklavalarıyla öne çıkıyor. Kalite ve hijyen konusundaki hassasiyetleri, müşterilerinin güvenini kazanmalarını sağlıyor. Gaziantep'te çeşitli şubelerde hizmet veren Çelebioğulları, Gaziler Caddesi (Elmacı Pazarı), Gazi Muhtar Paşa, Demokrasi Bulvarı (Ünaldı), İbrahimli, Karataş ve Beylerbeyi şubeleri ile tatlı severlere ulaşıyor. Ayrıca Sıcak Nokta şubeleri ve internet satış sitesiyle de baklavaya erişimi kolaylaştırıyor.

Çelebioğulları baklavaları geleneksel lezzetleri modern teknolojiyle birleştirerek baklava tutkunlarını kendine çekmekte. Kullandıkları yöntemlerle baklava özgün tadını koruyor. Aynı zamanda da daha lezzetli hale geliyor. Çelebioğulları'nın köklü serüveni, geleneksel lezzet mirasımızı yaşatma konusundaki bağlılığına dayanıyor. Dileyen herkesi bu lezzet dolu yolculuğa davet ediyor.

Çelebioğulları'nın sunduğu lezzet deneyimini tatmak için Gaziantep'e gitmenize gerek yok. Çünkü online satış kanalı celebiogullari.com.tr adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Üstelik sadece baklava değil. Aynı zamanda da birbirinden lezzetli yöresel ürünleri de deneyebilirsiniz. Baklavanın yanı sıra salça, sos, kurutmalık ürünler gibi daha birçok lezzet Çelebioğulları'nın zengin ürün yelpazesi içinde yer almakta.